Yazar : Harlan Coben
Çevirmen : Salih Uyan
Kategori : Roman
Fiyat: 20.37   Liste Fiyatı : 20.37
Ürün Tükendi. 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9789758486694
Yayın Tarihi : 2004-06-01
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 416
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 195
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Harlan Coben, bir romanda aradığınız her şeyi, elinizden düşüremeyeceğiniz eseriyle sunuyor...Aralıksız süren duygusallık ve heyecanla bir solukta okunabilecek bir kitap.
- Francisco Chronicle-
İlk kurşun göğsüme saplandığında kızımı düşündüm...
Marc Seidman uyandığında, kendisini bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde, kafasından bandajlarla ve seruma bağlanmış olarak bulur. On iki gün öncesine kadar, eşi ve bebeğiyle, huzurlu bir çevrede, başarılı bir cerrah olarak hayat süren Marc, şimdi kim olduğu bilinmeyen bir saldırgan tarafından vurulmuş halde hastanede yatmaktadır. Karısı öldürülmüş ve altı aylık kızı Tara, ortadan kaybolmuştur. Hayatının tamamen mahvolduğunu düşünürken yeni bir ümit doğar. Bir fidye notu:
Gözümüz üzerinizde olacak. Eğer yetkililere temasa geçersen kızını bir daha asla göremezsin. Başka şansın yok.
Not ürpertici, ama Marcı´ın gözü yalnızca tek bir şeyi görür: Kızını kurtarmak için bir şansı vardır artık. Polise veya FBI´a haber veremez. Kime güveneceğini bilememektdir ve yetkililer yeni bir şüpheliye gözlerini dikmişlerdir: Marc´a. Düzenbazlığın, ölümcül sırların, karısının ve geçmişinin oluşturduğu bataklığa giderek daha da gömülen Marc, her ne pahasına olursa olsun Tara´yı eve getireceğine sarsılmaz biçimde inanır.
Harlar Coben, Edgar, Shamus ve Anthony ödüllerinin üçünü birden kazanan ilk yazar olma unvanına sahiptir.
(Arka Kapak)

Okuyucu Yorumları